1206B471K202LT
RoHS
制造商零件编号:
1206B471K202LT
商品编码:
1206B471K202LT
制造商/品牌:
Concord Components, Inc.
零件描述:
Capacitors Film Capacitors
产品类别 :
Ceramic Capacitors
Active
470 pF
±10%
2000V (2kV)
X7R
-55°C ~ 125°C
High Voltage
SMPS Filtering
Surface Mount, MLCC
1206 (3216 Metric)
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
0.053" (1.35mm)