0201N0R3B250LT
RoHS
制造商零件编号:
0201N0R3B250LT
商品编码:
0201N0R3B250LT
制造商/品牌:
Concord Components, Inc.
零件描述:
Capacitors Film Capacitors
产品类别 :
Ceramic Capacitors
Active
0.3 pF
±0.1pF
25V
C0G, NP0
-55°C ~ 125°C
General Purpose
Surface Mount, MLCC
0201 (0603 Metric)
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
0.013" (0.33mm)