0612B563K500CT
RoHS
制造商零件编号:
0612B563K500CT
商品编码:
0612B563K500CT
制造商/品牌:
Concord Components, Inc.
零件描述:
Capacitors Film Capacitors
产品类别 :
Ceramic Capacitors
Active
0.056 µF
±10%
50V
X7R
-55°C ~ 125°C
Low ESL
Bypass, Decoupling
Surface Mount, MLCC
0612 (1632 Metric)
0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
0.035" (0.90mm)