SW GP501/15-20 AT
RoHS
制造商零件编号:
SW GP501/15-20 AT
商品编码:
SW GP501/15-20 AT
制造商/品牌:
Standex-Meder Electronics
零件描述:
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
产品类别 :
Magnetic, Reed Switches
Active
0.3 pF
-40°C ~ 125°C
Through Hole
Glass Body Reed
10W
Axial
2.126" (54.00mm)
SPST-NO
500mA (AC/DC)
0.5 ms
0.1 ms
7 ~ 30AT
4 ~ 9AT
200 V
200 V
0.091" Dia x 0.500" L (2.30mm x 12.70mm)
1A (AC/DC)