15T-14SA-0100NV1RHV-M00
RoHS
制造商零件编号:
15T-14SA-0100NV1RHV-M00
商品编码:
15T-14SA-0100NV1RHV-M00
制造商/品牌:
Encoder Products Company
零件描述:
1.5" DIA INCREMENTAL ENCODER 8MM
产品类别 :
Encoders
Active
Chassis Mount, Motors
Quadrature Line Driver with Index (Incremental)
Cable
10mm Open Center
User Selectable
5V ~ 28V