RC1/2241JTB
RoHS
制造商零件编号:
RC1/2241JTB
商品编码:
RC1/2241JTB
零件描述:
Resistors Through Hole Resistors
Active
±5%
-55°C ~ 125°C
Axial
0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
240 Ohms
Axial
0.5W, 1/2W