RC1/2226KB
RoHS
制造商零件编号:
RC1/2226KB
商品编码:
RC1/2226KB
制造商/品牌:
Concord Components, Inc.
零件描述:
Carbon Comp. Resistor 1/2W, 22M
产品类别 :
Through Hole Resistors
Active
±10%
-55°C ~ 125°C
Axial
0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
22 MOhms
Axial
0.5W, 1/2W