IS1R-240A-R-10K
RoHS
制造商零件编号:
IS1R-240A-R-10K
商品编码:
IS1R-240A-R-10K
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 240V
Active
0°C ~ 50°C
General Purpose
240VAC
10 A
250VAC - Max