CAB-115A-2B
RoHS
制造商零件编号:
CAB-115A-2B
商品编码:
CAB-115A-2B
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-10°C ~ 40°C
Lighted Indicator
Socketable
Plug In
DPDT (2 Form C)
Non Latching
General Purpose
115VAC
10 A
240VAC - Max