CAB-115A-4
RoHS
制造商零件编号:
CAB-115A-4
商品编码:
CAB-115A-4
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
Active
-10°C ~ 40°C
Lighted Indicator
Socketable
Plug In, 11 Pin (Octal)
General Purpose
115VAC
10 A
240VAC - Max