RD2CB-120VAC-L
RoHS
制造商零件编号:
RD2CB-120VAC-L
商品编码:
RD2CB-120VAC-L
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Active
-10°C ~ 40°C
General Purpose
120VAC
10 A
240VAC, 30VDC - Max
90 VAC
36 VAC