RD2CB-24VAC
RoHS
制造商零件编号:
RD2CB-24VAC
商品编码:
RD2CB-24VAC
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Active
-10°C ~ 40°C
General Purpose
24VAC
10 A
240VAC, 30VDC - Max
18 VAC
7.2 VAC