MGN1C-DC48
RoHS
制造商零件编号:
MGN1C-DC48
商品编码:
MGN1C-DC48
制造商/品牌:
Omron Automation and Safety
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A 48V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-40°C ~ 115°C
Chassis Mount
Screw Terminal
SPDT (1 Form C)
Non Latching
General Purpose
41.6 mA
48VDC
30 A
600VAC, 28VDC - Max
36 VDC