RV2H-2G-D110-C1D2
RoHS
制造商零件编号:
RV2H-2G-D110-C1D2
商品编码:
RV2H-2G-D110-C1D2
制造商/品牌:
IDEC
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 110V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Obsolete
-40°C ~ 55°C
Through Hole
PC Pin
Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
DPDT (2 Form C)
Non Latching
General Purpose
5.8 mA
110VDC
8 A
250VAC - Nom
88 VDC
7.7 VDC