PC673-2A-SF-220AT
RoHS
制造商零件编号:
PC673-2A-SF-220AT
商品编码:
PC673-2A-SF-220AT
制造商/品牌:
Picker Components
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 220V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-25°C ~ 60°C
Test Button
Chassis Mount
Screw Terminal
Silver Alloy
DPST-NO (2 Form A)
Non Latching
General Purpose
10.5 mA
220VAC
25 A
277VAC, 150VDC - Max
176 VAC
22 VAC