RG4CB-120VAC
RoHS
制造商零件编号:
RG4CB-120VAC
商品编码:
RG4CB-120VAC
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-10°C ~ 40°C
Socketable
Plug In
Silver (Ag)
4PDT (4 Form C)
Non Latching
General Purpose
120VAC
3 A
240VAC, 30VDC - Max
90 VAC
36 VAC