CNR60D30VR
RoHS
制造商零件编号:
CNR60D30VR
商品编码:
CNR60D30VR
制造商/品牌:
Sensata-Crydom
零件描述:
DIN SSR 600VAC/30A, 4-32VDC IN,
产品类别 :
Contactors (Solid State)
Obsolete
DIN Rail
SSR with Integrated Heat Sink
4 ~ 32VDC
AC
Screw Terminal
SPST-NO (1 Form A)
48 ~ 600V
30 A