280-D20N2XC
RoHS
制造商零件编号:
280-D20N2XC
商品编码:
280-D20N2XC
制造商/品牌:
c3controls
零件描述:
2 Pole, 20A, 24V AC (50/60 Hz)
产品类别 :
Contactors (Electromechanical)
Active
-40°C ~ 65°C
Insulation - Class B
Chassis Mount
Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
DPST-NO (2 Form A)
24VAC
20 A
277VAC - Max
18 VAC
6 VAC