MC-32A-DC24V
RoHS
制造商零件编号:
MC-32A-DC24V
商品编码:
MC-32A-DC24V
制造商/品牌:
Altech
零件描述:
CONTACTOR 3P 32A 2 NO/2 NC 24VDC
产品类别 :
Contactors (Electromechanical)
Active
-5°C ~ 40°C
Auxiliary Contacts
Chassis Mount, DIN Rail
Screw Terminal
3PST-NO (3 Form A)
24VDC
32 A
600VAC - Max
16.3 VDC
6.3 VDC