ALEV50-CAS
RoHS
制造商零件编号:
ALEV50-CAS
商品编码:
ALEV50-CAS
零件描述:
ALEV50 SERIES 50A DC CONTACTOR
Active
-40°C ~ 85°C
Auxiliary Contacts
SPST-NO (DM) (1 Form X)
24VDC
50 A
750VDC - Max
16 VDC
2.4 VDC