3RT20351KB40
RoHS
制造商零件编号:
3RT20351KB40
商品编码:
3RT20351KB40
制造商/品牌:
Siemens
零件描述:
CONTACTOR S2 40A 24VDC SCREW 1NO
产品类别 :
Contactors (Electromechanical)
Active
-25°C ~ 60°C
Auxiliary Contacts
Chassis Mount, DIN Rail
Screw Terminal
3PST-NO (3 Form A)
24VDC
40 A
690VAC - Max
19.2 VDC