ALEV200-CS
RoHS
制造商零件编号:
ALEV200-CS
商品编码:
ALEV200-CS
制造商/品牌:
Altran Magnetics, LLC
零件描述:
ALEV200 SERIES 200A DC CONTACTOR
产品类别 :
Contactors (Electromechanical)
Active
-40°C ~ 85°C
Chassis Mount
Stud, Wire Leads
SPST-NO (DM) (1 Form X)
24VDC
200 A
900VDC - Max
19 VDC
1 VDC