ALEV100-BSN
RoHS
制造商零件编号:
ALEV100-BSN
商品编码:
ALEV100-BSN
零件描述:
ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
Active
-40°C ~ 85°C
SPST-NO (DM) (1 Form X)
12VDC
100 A
750VDC - Max
8 VDC
1.2 VDC