ALEV100-BA
RoHS
制造商零件编号:
ALEV100-BA
商品编码:
ALEV100-BA
制造商/品牌:
Altran Magnetics, LLC
零件描述:
ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
产品类别 :
Contactors (Electromechanical)
Active
-40°C ~ 85°C
Auxiliary Contacts
Chassis Mount
Stud, Wire Leads
SPST-NO (DM) (1 Form X)
12VDC
100 A
750VDC - Max
8 VDC
1.2 VDC