VF7-11F12
RoHS
制造商零件编号:
VF7-11F12
商品编码:
VF7-11F12
制造商/品牌:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
产品类别 :
Automotive Relays
Active
-40°C ~ 125°C
Through Hole
PC Pin
SPST-NO (1 Form A)
Non Latching
167 mA
12VDC
70 A
14VDC - Nom
7.2 VDC
1.2 VDC