DRP024V480W3AA
RoHS
制造商零件编号:
DRP024V480W3AA
商品编码:
DRP024V480W3AA
制造商/品牌:
Delta Electronics
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-20°C ~ 75°C (With Derating)
Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input
ITE (Commercial)
4.67" L x 6.30" W x 4.76" H (118.5mm x 160.0mm x 121.0mm)
AC or DC
cCSAus, CE, cULus, cURus
480W
1
4 kV
20A
24V
87%
320 ~ 575 VAC (3 Phase)
450V
800V