CT10.241-C1
RoHS
制造商零件编号:
CT10.241-C1
商品编码:
CT10.241-C1
制造商/品牌:
PULS, LP
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 240W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Conformal Coating, Load Sharing
ITE (Commercial)
4.61" L x 2.44" W x 4.88" H (117.0mm x 62.0mm x 124.0mm)
AC
ABS, DNV GL, EAC, IEC, UL
240W
1
500 V
10A
24V
92.9%
508; 60950-1; 61010-2-201
323 ~ 576 VAC (3 Phase)