DFED20-12S12
RoHS
制造商零件编号:
DFED20-12S12
商品编码:
DFED20-12S12
零件描述:
ISOLATED / 20W/ VOUT:12
Active
-40°C ~ 92°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off
ITE (Commercial)
4.90" L x 2.27" W x 0.94" H (124.5mm x 57.7mm x 23.9mm)
DC
CB, CE
20W
1
1.6 kV
1.67A
12V
84%
9.5V
18V