DFED20-12D12
RoHS
制造商零件编号:
DFED20-12D12
商品编码:
DFED20-12D12
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
ISOLATED / 20W/ VOUT:12
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 92°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off
ITE (Commercial)
4.90" L x 2.27" W x 0.94" H (124.5mm x 57.7mm x 23.9mm)
DC
CB, CE
20W
2
1.6 kV
833mA, 833mA
12V
-12V
84%
9.5V
18V