DFEC15-24S12W
RoHS
制造商零件编号:
DFEC15-24S12W
商品编码:
DFEC15-24S12W
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
ISOLATED / 15W/ VOUT:12
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 93°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off
ITE (Commercial)
4.90" L x 2.27" W x 0.94" H (124.5mm x 57.7mm x 23.9mm)
DC
CB, CE
15W
1
1.6 kV
1.25A
12V
85%
60950-1; 62368-1
9.5V
36V