DFEC40-12S05
RoHS
制造商零件编号:
DFEC40-12S05
商品编码:
DFEC40-12S05
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
ISOLATED / 40W/ VOUT:5
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 97°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off
ITE (Commercial)
4.90" L x 2.27" W x 0.94" H (124.5mm x 57.7mm x 23.9mm)
DC
CE
40W
1
1.6 kV
8A
5V
85%
60950-1; 62368-1
9.5V
18V