DFEC40-48S12W
RoHS
制造商零件编号:
DFEC40-48S12W
商品编码:
DFEC40-48S12W
零件描述:
ISOLATED / 40W/ VOUT:12
Active
-40°C ~ 95°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off
ITE (Commercial)
4.90" L x 2.27" W x 0.94" H (124.5mm x 57.7mm x 23.9mm)
DC
CE
40W
1
1.6 kV
3.33A
12V
85%
60950-1; 62368-1
18V
75V