DFEC40-48D15
RoHS
制造商零件编号:
DFEC40-48D15
商品编码:
DFEC40-48D15
零件描述:
ISOLATED / 40W/ VOUT:15
Active
-40°C ~ 97°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off
ITE (Commercial)
4.90" L x 2.27" W x 0.94" H (124.5mm x 57.7mm x 23.9mm)
DC
CE
42W
2
1.6 kV
1.4A, 1.4A
15V
-15V
86%
60950-1; 62368-1
36V
75V