SPB-120-48
RoHS
制造商零件编号:
SPB-120-48
商品编码:
SPB-120-48
制造商/品牌:
Autonics
零件描述:
Power Supply AC/DC 48VDC 120W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-10°C ~ 50°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
3.15" L x 1.97" W x 5.20" H (80.0mm x 50.0mm x 132.0mm)
AC
CE, cULus, EAC
240W
1
5A
48V
75%
100 ~ 240 VAC, 85 ~ 264 VAC