ABL8PRP24100
RoHS
制造商零件编号:
ABL8PRP24100
商品编码:
ABL8PRP24100
制造商/品牌:
Schneider Electric
零件描述:
ELECTRONIC PROTECTION MODULE - 2
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 60°C
IP20
Industrial, ITE (Commercial)
5.31" L x 3.94" W x 5.43" H (135.0mm x 100.0mm x 138.0mm)
DC
CE, EAC
1
500 V
10A
24V
60950-1; UL 508
24V
28.8V