CHB100W-24S3V3-DIN
RoHS
制造商零件编号:
CHB100W-24S3V3-DIN
商品编码:
CHB100W-24S3V3-DIN
制造商/品牌:
Cincon Electronics Co. LTD
零件描述:
ISOLATED DC/DC CONVERTERS DC-DC
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 100°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
ITE (Commercial)
3.98" L x 2.54" W x 1.03" H (101.2mm x 64.6mm x 26.2mm)
DC
CE, cURus
66W
1
1.5 kV
20A
3.3V
82.5%
9V
36V