AME25-48SJZ-STD
RoHS
制造商零件编号:
AME25-48SJZ-STD
商品编码:
AME25-48SJZ-STD
制造商/品牌:
aimtec
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 24W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
3.78" L x 2.13" W x 1.44" H (96.1mm x 54.0mm x 36.6mm)
AC
CE, cURus
25W
1
3 kV
500mA
48V
48V
87%
85 ~ 305 VAC
85V
305V