DNR18US12-S
RoHS
制造商零件编号:
DNR18US12-S
商品编码:
DNR18US12-S
制造商/品牌:
XP Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 18W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
AC or DC
CE
18W
1
3 kV
1.5A
12V
77%
-12V
90 ~ 264 VAC
120V
375V