AMED30-12SNZ
RoHS
制造商零件编号:
AMED30-12SNZ
商品编码:
AMED30-12SNZ
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 24W
Active
-40°C ~ 70°C
Universal Input
ITE (Commercial)
2.28" L x 1.38" W x 3.65" H (58.0mm x 35.0mm x 92.7mm)
AC or DC
24W
1
4 kV
2A
12V
88%
85 ~ 264 VAC
120V
370V