AME5-15SJZ-STD
RoHS
制造商零件编号:
AME5-15SJZ-STD
商品编码:
AME5-15SJZ-STD
制造商/品牌:
aimtec
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 5W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
ITE (Commercial)
2.13" L x 1.34" W x 3.78" H (54.1mm x 34.0mm x 96.0mm)
AC or DC
CE, cURus
5W
1
3 kV
330mA
15V
82%
85 ~ 305 VAC
100V
430V