KHNA90F-12
RoHS
制造商零件编号:
KHNA90F-12
商品编码:
KHNA90F-12
制造商/品牌:
Cosel USA, Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 90W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 70°C
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
ITE (Commercial)
4.77" L x 1.97" W x 4.88" H (121.2mm x 50.0mm x 124.0mm)
AC or DC
CE, cULus, cURus, TUV
90W
1
3 kV
6.8A
12V
88%
85 ~ 264 VAC
120V
370V