AD1072-24F
RoHS
制造商零件编号:
AD1072-24F
商品编码:
AD1072-24F
制造商/品牌:
ATOP Technologies
零件描述:
72W/3A DIN-RAIL 24VDC POWER SUPP
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 50°C
Adjustable Output
ITE (Commercial)
4.76" L x 2.20" W x 4.33" H (121.0mm x 56.0mm x 110.0mm)
AC or DC
CB, CE, cULus
72W
1
3A
24V
81%
100 ~ 240 VAC
120V
370V