CFM40C300-DR
RoHS
制造商零件编号:
CFM40C300-DR
商品编码:
CFM40C300-DR
制造商/品牌:
Cincon Electronics Co. LTD
零件描述:
AC/DC CONVERTER 30V 40W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
4.33" L x 2.32" W x 1.62" H (110.0mm x 59.0mm x 41.2mm)
AC
CE, cURus, FCC, TUV
40W
1
4.242 kV
1.33A
30V
86%
90 ~ 264 VAC