DDC3024S15
RoHS
制造商零件编号:
DDC3024S15
商品编码:
DDC3024S15
制造商/品牌:
XP Power
零件描述:
DC/DC CONVERTER 15V 30W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
2.22" L x 1.38" W x 3.58" H (56.4mm x 35.0mm x 91.0mm)
DC
CB
30W
1
2A
15V
84%
9V
36V