LDC480-24
RoHS
制造商零件编号:
LDC480-24
商品编码:
LDC480-24
制造商/品牌:
Bel Power Solutions
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
4.61" L x 2.20" W x 5.51" H (117.0mm x 56.0mm x 140.0mm)
AC
480W
1
4.2 kV
20A
24V
93%
90 ~ 264 VAC