AMED100-24SNZ
RoHS
制造商零件编号:
AMED100-24SNZ
商品编码:
AMED100-24SNZ
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 101W
Active
-40°C ~ 70°C
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
2.76" L x 2.28" W x 3.65" H (70.1mm x 57.9mm x 92.7mm)
AC or DC
100.8W
1
4 kV
4.2A
24V
24V
90%
85 ~ 264 VAC
85V
264V