LDT2400-72
RoHS
制造商零件编号:
LDT2400-72
商品编码:
LDT2400-72
制造商/品牌:
Bel Power Solutions
零件描述:
AC/DC CONVERTER 72V 2400W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output
ITE (Commercial)
3.98" L x 9.17" W x 6.30" H (101.0mm x 233.0mm x 160.0mm)
AC
2400W
1
4.2 kV
33A
72V
93%
340 ~ 550 VAC (3 Phase)