LDW480-48
RoHS
制造商零件编号:
LDW480-48
商品编码:
LDW480-48
制造商/品牌:
Bel Power Solutions
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, PFC
ITE (Commercial)
4.92" L x 2.87" W x 5.51" H (125.0mm x 73.0mm x 140.0mm)
AC or DC
480W
1
4.2 kV
10A
48V
92%
187 ~ 550 VAC (1 ~ 2 Phase)
250V
725V