DRC-24V30W1AZ
RoHS
制造商零件编号:
DRC-24V30W1AZ
商品编码:
DRC-24V30W1AZ
制造商/品牌:
Delta Electronics
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 30W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-25°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
3.58" L x 2.09" W x 2.19" H (91.0mm x 53.0mm x 55.6mm)
AC
CB, CE, cULus, cURus, TUV
30W
1
3 kV
1.25A
24V
87%
90 ~ 264 VAC