LDT960-48
RoHS
制造商零件编号:
LDT960-48
商品编码:
LDT960-48
制造商/品牌:
Bel Power Solutions
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 960W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Load Sharing
ITE (Commercial)
5.41" L x 3.15" W x 5.00" H (137.5mm x 80.0mm x 127.0mm)
AC
960W
1
4.2 kV
20A
48V
92.5%
340 ~ 550 VAC (3 Phase)